Wymieniałem u pani Doktor Szotkowskiej amalgamaty i jestem bardzo zadowolony, szybko i bezboleśnie no i ceny bardzo przystępne.

Jacek
dodano 09.02.2013

Leczenie stomatologiczne w gabinecie jest profesjonalne i bezbolesne, a przy tym nie obciąża zbytnio kieszeni  pacjenta. Pani Małgosia jest przesympatyczną osoba, która bardzo dba o swoich pacjentów. Gorąco polecam!

Małgosia
dodano 17.08.2012

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor Szotkowskiej, leczenie było dłuższe (kilkanaście wizyt) i jestem zachwycona. Ceny do zaakceptowania, fachowość, zaufanie i świetny kontakt. Przyprowadziłam do Pani Małgosi syna na leczenie i polecam Ją wszystkim znajomym. Do nikogo innego już nie pójdę – znalazłam SWOJEGO dentystę!

Hanna Wietecka
dodano 01.08.2012

Jestem pacjentem doktor Małgorzaty Szotkowskiej już kilka lat. Zabiegi stomatologiczne wykonywane są praktycznie bezboleśnie i z bardzo dużą starnnością. Natomiast wypełnienia trzymają się pewnie przez wiele lat. Pani doktor jest zawsze uśmiechnięta, wrażliwa i delikatna. Odkąd trafiłem do gabinetu doktor Szotkowskiej nie boję się leczenia zębów, a wizyty nie należą do przykrych obowiązków. Jest to najlepszy stomatolog do którego trafiłem. Bardzo polecam.

Tomek
dodano 27.07.2012

Jeżeli chcesz żeby Twoja opinia znalazła się na stronie skorzystaj z formularza kontaktowego

Małgorzata Szotkowska – ZnanyLekarz.pl